FA | EN | AR
صفحه نخست
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
 عکس بالای منو


 اخبار 
پروفسور زلفی گل در جمع یک درصد دانشمندان برتر جهان
نام پروفسور محمدعلی زلفی گل در جمع یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفت.
به گفته رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت نام 38 دانشمند ایرانی در فهرست دانشمندان برتر جهان در رشته های مختلف علمی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی سینا به نقل از خبرگزاری مهر، پرویز اولیا افزود: بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی Thomson Reuters ISI در سال 2010 میلادی 38 دانشمند ایرانی در لیست یک درصد اول دانشمندان برتر جهان در رشته های مختلف علمی قرار دارند.
وی اضافه کرد: سه نفر از میان این 38 نفر در گروه علوم پزشکی قرار دارند که هر سه نفر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.
رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: لیستی که ارائه شده است رتبه جهانی دانشمند، نام دانشگاه، رشته دانشمندی و محل فعالیت را مدنظر قرار داده است.
بنا بر این گزارش پروفسور محمدعلی زلفی گل با رتبه 665 در رشته شیمی از دانشگاه بوعلی‌سینا همدان در فهرست دانشمندان برتر جهان قرار گرفته است.
دکتر زلفی گل بازرس بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی سینا و رئیس دانشگاه بوعلی همدان است.
اسامی برخی دیگر از دانشمندان برتر ایرانی در این لیست محمدرضا گنجعلی با رتبه 42 در رشته مهندسی از دانشگاه تهران،  مجتبی شمسی پور با رتبه161 در رشته مهندسی از دانشگاه رازی، پرویز نوروزی با رتبه 497 در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه تهران، مهدی دهقان با رتبه 729 در رشته مهندسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، محمد عبداللهی با رتبه 1069 در رشته داروشناسی و سم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مسعود صلواتی با رتبه 1178 در رشته شیمی + مهندسی از دانشگاه کاشان است.

۲۷ اسفند ۱۳۸۸ ۱۰:۱۶
 آمار نظرات 
میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظر جدید 

امتیاز شما :
 
نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری


 فهرست نظرات 
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
اینکه نام دکتر بسیجی استاد بزرگ جناب اقای دکتر زلفی گل در این لیست قرار گرفته باعث خرسندی می باشد. بلکه انچه ما بسیجی ها را مفخر می کند این است که چنین فرد بزرگی یک بسیجی پیاده نظام است
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
سلام جناب پرفسور . از صمیم قلب از شما به خاطر اینکه دارید تو کشورمون خدمت می کنید تشکر میکنم . من به عنوان یه همدانی به شما افتخار میکنم . تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم.


 


 ابزار 
نقشه سایت نقشه سایت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس‌های برگزیده افزودن به آدرس‌های برگزیده

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام