دکتر ایرانمنش به عنوان نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی شیمی انتخاب شد

دکتر ایرانمنش به عنوان نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی شیمی انتخاب شد
دکتر علی ایرانمنش عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تربیت مدرس و عضو شورای علمی بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی‌سینا به عنوان یکی از دو نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی- شیمی انتخاب شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد بوعلی‌سینا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه تربیت مدرس تهران، دکتر علی ایرانمنش عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تربیت مدرس و عضو شورای علمی بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی‌سینا به عنوان یکی از دو نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی- شیمی انتخاب شد.

در سیزدهمین مجمع عمومی آکادمی ریاضی-شیمی جهان که 30 ژوئن 2017 در رومانی برگزار شد، ضمن انتخاب رئیس آکادمی، دکتر علی ایرانمنش عضو هیأت علمی و استاد تمام گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس انجمن نانوفناوری ایران و عضو شورای علمی بنیاد بوعلی‌سینا، به عنوان یکی از دو نایب رئیس آکادمی مذکور انتخاب شد.

گفتنی است دکتر علی ایرانمنش دارای مدرک کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد و دکتری ریاضی محض از دانشگاه تربیت مدرس است. وی از سال 1374 به عنوان عضو هیأت علمی فعالیت خود در دانشگاه را آغاز کرد و هم اکنون با رتبه علمی استاد تمام در گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی مشغول تدریس و پژوهش می باشد. عضویت در انجمن ریاضی ایران ، انجمن ریاضی آمریکا، انجمن ریاضی لندن، انجمن آمار ایران، انجمن ریاضی اروپا و انجمن ریاضی-شیمی اروپا ، همچنین عناوین پژوهشگر برتر گروه علوم پایه کشور در سال 1391، استاد نمونه بسیجی کشور در سال 1389، پژوهشگر برتر دانشگاه و استاد نمونه دانشگاه از جمله افتخارات و فعالیت های دکتر ایرانمنش در عرصه علوم ریاضی می باشد. وی مؤلف 6 کتاب بوده و در تألیف برخی از فصول 10 کتاب انگلیسی که توسط انتشارات معتبر بین المللی از جمله اشپرینگر منتشر شده، نقش داشته است. تا کنون نزدیک به 300 مقاله به قلم دکتر ایرانمنش در مجلات معتبر بین المللی و داخلی به چاپ رسیده و وی در 3 رساله پسا دکتری، 30 رساله دکتری و 80 پایان نامه کارشناسی ارشد به عنوان استاد راهنما حضور داشته است. دکتر ایرانمنش همچنین عنوان ریاست انجمن نانوفناوری ایران را از سال 1393 تا به حال در کارنامه اجرایی خود دارد.

 

 

 

۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۶:۳۴
پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه تربیت مدرس تهران - روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد بوعلی‌سینا |
تعداد بازدید : ۱,۲۰۷
کد خبر : ۵۹۸

ارسال نظر


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.

همدان - بنای آرامگاه بوعلی‌سینا - ساختمان اداری بنیاد بوعلی‌سینا

 ۹۸۸۱۳۸۲۶۳۲۵۰+ -  ۹۸۸۱۳۸۲۷۵۰۶۲+

info@buali.ir

برای دریافت پیامک‌های بهداشتی در زمینه طب سینوی، کلمه طب را به شماره ۳۰۰۰۱۸۱۹ ارسال کنید