نشست عشق از دیدگاه عارفان مسلمان در همدان برگزار می‌شود

نشست عشق از دیدگاه عارفان مسلمان در همدان برگزار می‌شود

 

 

 

نشست علمی و تخصصی عشق و محبت از دیدگاه عارفان مسلمان، روز سه‌شنبه چهاردهم اسفندماه ۱۳۹۷ در همدان برگزار می‌شود.

رئیس روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد بوعلی‌سینا در این‌باره گفت: نشست علمی و تخصصی عرفان اسلامی با حضور اندیشمندان صاحب‌نظر دانشگاهی با عنوان عشق و محبت از دیدگاه عارفان مسلمان با تکیه بر آراء بوعلی‌سینا، عین‌القضات همدانی، انصاری همدانی و امام خمینی با همت بنیاد بوعلی‌سینا، گروه الهیات دانشگاه بوعلی‌سینا و همکاری انجمن علمی عرفان اسلامی ایران و اداره‌کل آموزش و پرورش استان همدان، روز سه‌شنبه چهاردهم اسفندماه ۱۳۹۷ در سالن سرو دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار می‌شود.

توکل دارائی همچنین افزود: در این نشست یک‌روزه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ و با حضور سخنرانان ارجمندی از تهران، شیراز و همدان و همراهی اساتید دانشگاه و دبیران آموزش و پرورش؛ آرای عارفان مسلمان درباره عشق و محبت الهی بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد بوعلی‌سینا، اسامی سخنرانان و موضوع مطرح شده توسط آنان به این شرح است: دکتر فاطمه طباطبائی (عشق و محبت از دیدگاه امام خمینی)، دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی (عشق و محبت از دیدگاه اهل بیت)، دکتر قاسم کاکائی (عشق و محبت از دیدگاه آیت‌الله انصاری همدانی)، دکتر مهدیه السادات مستقیمی (آفاق عرفان در آثار و احوال حضرت فاطمه زهرا (س))، دکتر فروغ احراری (عرفان در زندگی)، دکتر محمدعلی برنا (عشق و محبت از دیدگاه آیت‌الله انصاری همدانی)، دکتر فرشته ندری‌ابیانه (عشق و محبت از دیدگاه ابن‌سینا در مقایسه با اشعار باباطاهر همدانی) و دکتر الکساندر واسیلینف (عرفان اسلامی در مقایسه با عرفان مسیحی).

دبیر علمی این نشست دکتر فرشته ندری‌ابیانه و دبیر اجرایی آن دکتر محمد رضایی است. روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد بوعلی‌سینا از عموم علاقه‌مندان بویژه اساتید دانشگاه‌ها و دبیران آموزش و پرورش برای شرکت در این نشست علمی دعوت به عمل آورد.

 

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۰۷
روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد بوعلی‌سینا |
تعداد بازدید : ۱,۵۸۶
کد خبر : ۷۱۰

ارسال نظر


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.

همدان - بنای آرامگاه بوعلی‌سینا - ساختمان اداری بنیاد بوعلی‌سینا

 ۹۸۸۱۳۸۲۶۳۲۵۰+ -  ۹۸۸۱۳۸۲۷۵۰۶۲+

info@buali.ir

برای دریافت پیامک‌های بهداشتی در زمینه طب سینوی، کلمه طب را به شماره ۳۰۰۰۱۸۱۹ ارسال کنید